KONFERENCJA METODYCZNA dla pedagogów i psychologów łódzkich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

Psycholodzy i pedagodzy

Pracownia Wychowania i Profilaktyki Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego serdecznie zaprasza pedagogów i  psychologów zatrudnionych w łódzkich gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych na konferencję metodyczną, która odbędzie się 28 września 2015 r. (poniedziałek), w godzinach 9.00 – 10.30 w siedzibie Centrum, ul. Kopcińskiego 29, sala 310.

Udział w konferencji umożliwi pedagogom i psychologom szkolnym poznanie:

• głównych kierunków pracy pedagoga w nowym roku szkolnym 2015/2016
  • aktualnych zmiany w prawie oświatowym
  • oferty szkoleniowej Pracowni Wychowania i Profilaktyki ŁCDNiKP na rok szkolny 2015/16
  • roli pedagoga w zapewnieniu bezpieczeństwa uczniom i  kreowaniu klimatu wychowawczego szkoły.

Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji  poprzez przesłanie faksem (426780798) załączonej Karty zgłoszenia lub mailowo na adres: jkaluzna@wckp.lodz.pl

Opracowały:

Jolanta Trawczyńska Markiewicz, Elżbieta Leśniowska

doradcy metodyczni ds. wychowania i profilaktyki

Prosimy o zamieszczenie „SZYBKIEJ INFORMACJI” na tablicy ogłoszeniowej w pokoju nauczycielskim

Jolanta Trawczyńska Markiewicz, Elżbieta Leśniowska