KONKURS CHEMICZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Eliminacje ogólnołódzkie odbędą się 11 maja 2015 roku o godz. 12.00 w XX Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi, ul. Obywatelska 57. Podczas eliminacji można korzystać z kalkulatorów oraz materiałów pomocniczych przygotowanych przez komisję konkursową.

Zgłoszenia uczniów w formie pisemnej należy złożyć w ŁCDNiKP do końca kwietnia.

W eliminacjach konkursowych mogą brać udział wyłącznie uczniowie zgłoszeni w wyznaczonym terminie, których rodzice/prawni opiekunowie złożyli w szkole pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestników. Każdy uczeń przystępujący do eliminacji konkursowych zobowiązany jest do okazania legitymacji szkolnej.

Nauczycieli – opiekunów prosimy o przesłanie wybranych z eliminacji szkolnych zadań konkursowych na adres e-mail mkoziel@wckp.lodz.pl

Pełny regulamin konkursu dostępny jest, również dla zainteresowanych uczniów, na stronie internetowej ŁCDNiKP.

Opracowała:

Małgorzata Kozieł

Proszę o zamieszczenie „SZYBKIEJ INFORMACJI” na tablicy ogłoszeniowej w pokoju nauczycielskim

tags:
Małgorzata Kozieł