Kształcenie modułowe w edukacji mechatronicznej w ŁCDNiKP

Dyrektorzy, nauczyciele, rodzice i uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 22

Szanowni Państwo!

Ośrodek Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego serdecznie zaprasza dyrektorów, nauczycieli, rodziców i uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 22 do udziału w konferencji:

Kształcenie modułowe w edukacji mechatronicznej w ŁCDNiKP.

Program konferencji obejmuje:

1. Otwarcie konferencji przez dyrektora Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego Janusza Moosa.
  2. Model kształcenia zawodowego w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego – kierownik Ośrodka Barbara Kapruziak oraz kierownik szkolenia praktycznego Eleonora Muszyńska.
  3. Oferta Ośrodka Doradztwa Zawodowego dla rodziców i uczniów ZSP nr 22 – doradczyni zawodowa Ewa Koper.
  4. Zawody, mechatroniczne zawodami przyszłości – nauczyciel Ryszard Muchowiecki.
  5. Dopalacze, czyli jak działać w sytuacji kryzysowej? –  psycholog Joanna Gruszczyńska.
  6. Zakończenie konferencji i zaproszenie do udziału w prezentacji wyposażenia techniczno-dydaktycznego laboratorium Regionalnego Ośrodka Edukacji Mechatronicznej – nauczyciele i konsultantki.

Konferencja odbędzie się 6 października 2015 w godzinach 17.30-19.30, w ŁCDNiKP, ul. Kopcińskiego 29, sala 210.

Opracowała Jadwiga Morawiec konsultantka ŁCDNiKP

Jadwiga Morawiec