Projektowanie spotkań zespołów metodycznych nauczycieli w Pracowni Edukacji Ekologicznej w roku szkolnym 2015/2016

Nauczyciele szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

Serdecznie zapraszamy nauczycieli do udziału w spotkaniu organizowanym dnia 15.09.2015r. [wtorek] w godz. od 16.00 do 18.15 (gmach ŁCDNiKP, ul. Kopcińskiego 29, III piętro, sala 313).

Spotkanie adresowane jest do wszystkich nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych pracami w zespołach metodycznych w zakresie edukacji ekologicznej.

Celem spotkania jest przedstawienie oferty pracowni i ustalenie terminarza spotkań oraz priorytetowych zagadnień jakimi będą się zajmować w bieżącym roku szkolnym nauczyciele
działający w zespołach.

Wszystkich chętnych nauczycieli o kontakt mailem na adres ekologia@wckp.lodz.pl do dnia 28.09. 2015r.

Opracowała:

Dorota Zielińska

doradca metodyczny ds. ekologii

Proszę o zamieszczenie „SZYBKIEJ INFORMACJI” na tablicy ogłoszeniowej w pokoju nauczycielskim

Dorota Zielińska