ZAGRAJMY W PRZYSZŁOŚĆ! - NOWE TERMINY WARSZTATÓW

kolarz

Zapraszamy młodzież ukraińską w wieku 13-21 lat na zajęcia grupowe z doradcą zawodowym.

Czego się dowiesz?
  • Jak wybrać szkołę i się do niej zapisać.
  • Jak wybrać dla siebie kierunek studiów.
  • Gdzie szukać ważnych informacji na temat polskiego systemu edukacji, rekrutacji do szkół i na uczelnie.
  • Jakie masz zdolności, mocne strony i w jaki sposób z nich korzystać, planując swoją przyszłość.
Nowoczesne gry edukacyjne, profesjonalni prowadzący, a także obecna na zajęciach tłumaczka – to gwarancja skutecznego odnalezienia się w polskim systemie edukacji.

Zapraszamy młodzież ukraińską do Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego przy ul. Kopcińskiego 29:
  • 31.07.2024 w godzinach 10.00 - 11.30
  • 13.08.2024 w godzinach 10.00 - 11.30

Spotkania są organizowane w ramach projektu ze środków UNICEF.

ДОРОГА В МАЙБУТНЄ!
Запрошуємо молодь з України віком 13-21 рік на групові заняття зі спеціалістом з профорієнтаційної роботи.

Що ви дізнаєтеся?
  • Як обрати школу для себе і записатися до неї.
  • Як обрати для себе спеціальність.
  • Де знайти інформацію щодо польської системи освіти, рекрутації до шкіл та вищих навчальних закладів.
  • Які маєш здібності та нахили, як ними скористатися при виборі свого майбутнього.
Пропонуємо сучасні освітні ігри з професійними наставниками та перекладачем.

Запрошуємо українську молодь до Лодзького Центру Удосконалення Вчителів і Практичної Освіти за адресою вул. Копчінськієго 29:
  • 31.07.2024 в годинах 10.00 – 11.30
  • 13.08.2024 в годинах 10.00 – 11.30
Запишіться за посиланням: https://forms.office.com/e/dquigcgevH

Зустріч організована в рамках проекту за фінансуванням ЮНІЦЕФ.