Edukacja polonistyczna w szkole ponadgimnazjalnej – wyzwania i perspektywy

Serdecznie zapraszamy nauczycieli języka polskiego ze szkół ponadgimnazjalnych na konferencję poświęconą organizacji procesu kształcenia polonistycznego w roku szkolnym 2016/2017.
Spotkanie odbędzie się 22.09.2016 r. w godz. 15.30 – 17.30 w ŁCDNiKP (ul. Kopcińskiego 29) s. 210.
Udział w konferencji umożliwi:





21 września 2016r. o godz. 10.00 w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, Łódź, ul. Kopcińskiego 29, w sali 310 odbędzie się pierwsza w tym roku szkolnym konferencja dla nauczycieli-bibliotekarzy. Zgodnie z polityką oświatową MEN na rok szkolny 2016/17 zajmiemy się szeroko pojętą problematyką upowszechniania czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.
Boli? Sięgnij po…




W Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w bieżącym roku szkolnym kontynuowana będzie działalność Akademii Młodych Twórców, Twórczej Szkoły Komputerowej i Dziecięcej Akademii Młodych Twórców.
Zaproszenie na konferencję




Serdecznie zapraszamy nauczycieli fizyki w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych
Pracowania Pomiaru Dydaktycznego Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, zaprasza uczniów i ich opiekunów na finał konkursu Matematyczna Piramida.
Zapraszamy nauczycieli wychowania fizycznego w szkołach podstawowych na zajęcia modelowe Wykorzystanie ławeczek gimnastycznych do rozwijania siły i równowagi, które odbędą się 14 czerwca 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 162 ul. Powszechna 15 w godz. 15.00 – 17.15.
