EMISJA GŁOSU SZKOLENIA RAD PEDAGOGICZNYCH

dyrektorzy i nauczyciele wszystkich typów szkół

EMISJA  GŁOSU

SZKOLENIA  RAD  PEDAGOGICZNYCH

Adresaci:   dyrektorzy i nauczyciele wszystkich typów szkół

Pracownia BHP i Ergonomii zaprasza wszystkich zainteresowanych nauczycieli na szkolenia z emisji głosu.

Cele szkolenia:

- zapoznanie z zagrożeniami związanymi z pracą głosem, a także ze sposobami       zapobiegania im,

- przedstawienie wybranych ćwiczeń oddechowych, fonacyjnych i artykulacyjnych poprawiających jakość głosu.

Szkolenie ma formę 2-godzinnej prezentacji i może być przeprowadzone na spotkaniu rady pedagogicznej w siedzibie szkoły - termin do uzgodnienia z prowadzącą. Szkolenie jest odpłatne.

Karty zgłoszenia (do pobrania na stronie www.wckp.lodz.pl) prosimy przesyłać faksem na numer 42 678 10 85. Szczegóły można uzgadniać telefonicznie (0 606 48 65 27).

Opracowała:

Monika Korzon

Proszę o zamieszczenie „SZYBKIEJ INFORMACJI” na tablicy ogłoszeniowej w pokoju nauczycielskim

Monika Korzon