Warsztaty dla nauczycieli wychowania fizycznego

Nauczyciele wychowania fizycznego

Kształtowanie umiejętności społecznych:

komunikacja, asertywność, zarządzanie emocjami i procesem grupowym

Zapraszamy nauczycieli uczących w szkołach podstawowych na warsztaty, których celem jest rozwijanie umiejętności interpersonalnych niezbędnych w pracy z uczniami oraz współdziałaniu z rodzicami i innymi nauczycielami.

Tematyka zajęć:

• komunikacja werbalna i niewerbalna,
  • komunikaty asertywne,
  • przebieg procesu grupowego i zarządzanie nim,
  • emocje – rozpoznawanie i zarządzanie emocjami własnymi i grupy.

Organizatorem spotkania jest Ewa Sprawka – doradca metodyczny wychowania fizycznego, a zajęcia poprowadzi Jolanta Kałużna – psycholog, terapeuta integracji sensorycznej, konsultant w ŁCDNiKP.

Posiadanie wysokich umiejętności interpersonalnych jest niezbędne do skutecznych oddziaływań wychowawczych, panowania nad klasą, budowania autorytetu i skutecznego oddziaływania wychowawczego. Udział w zajęciach pomoże w ich doskonaleniu.

Warsztaty odbędą się 15 grudnia oraz 5 i 19 stycznia 2015 r. w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, ul. Kopcińskiego 29, w godz. 15:00 – 18:00.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu na warsztaty zadecyduje kolejność zgłoszeń. Ze względu na specyfikę zajęć nie dopuszcza się możliwości spóźnienia na zajęcia i wcześniejszego wyjścia z nich. Zainteresowanych udziałem prosimy o przesłanie Karty Zgłoszenia na adres ŁCDNiKP lub zgłoszenie e-mailem na adres sprawkae@wp.pl  do dnia 14.12.2015 r.

Ewa Sprawka

doradcy metodyczny

Proszę o zamieszczenie „SZYBKIEJ INFORMACJI” na tablicy ogłoszeniowej w pokoju nauczycielskim

Ewa Sprawka