WSKAZÓWKI DO PRACY Z UCZNIEM PRZYGOTOWUJĄCYM SIĘ DO KONKURSU CHEMICZNEGO

Konsultacja grupowa dla nauczycieli chemii w gimnazjach

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych nauczycieli do udziału w zajęciach, podczas których będzie można przeanalizować wybrane problemy z ubiegłorocznej edycji Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii (np. związane z kryteriami oceny zadań konkursowych,  organizacją i planowaniem pracy z uczniem przygotowującym się do konkursu).

Spotkanie zaplanowane jest na 8 listopada 2016 r. (wtorek), w godz. 1530 - 1700w sali 3B Pracowni Edukacji Humanistycznej Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać najpóźniej dzień przed terminem na adres e-mail mkoziel@wckp.lodz.pl albo na Kartach zgłoszenia (według wzoru zamieszczonego na stronie internetowej) na adres ŁCDNiKP, 90-142 Łódź, ul. Kopcińskiego 29, pokój 105 lub faxem na numer 42 678-10-85.

Małgorzata Kozieł

Małgorzata Kozieł