„Preschoolers learn English" - włączania języka angielskiego do praktyki przedszkolnej

Nauczyciele wychowania przedszkolnego

Zaproszenie na pierwsze spotkanie zespołu zadaniowego

Oferta jest kierowana do nauczycieli prowadzących w przedszkolach zajęcia z języka angielskiego i zainteresowanych tematyką włączania języka angielskiego do pracy z dzieci oraz zaangażowaniem się w prace Zespołu zadaniowego.

Podczas spotkań Zespołu, w toku wspólnej zabawy, tworzymy bazę pomysłów oraz zasobów multimedialnych pomocnych przy organizacji zajęć z języka angielskiego dla przedszkolaków. W bieżącym roku szkolnym nauczyciele zaangażowani w prace zespołu realizować będą projekt edukacyjny oparty na kalendarzu świat nietypowych w przedszkolu.

Spotkania zespołu odbywać się będą cyklicznie przez cały rok szkolny. Pierwsze spotkanie Zespołu odbędzie się 29.09.2021 w godz. 15:00 – 17:15. w siedzibie Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w Łodzi, przy ul. Żeromskiego 115, budynek C, II piętro, sala 26. Kolejne zajęcia odbywać się będą w formie stacjonarnej lub online w zależności od sytuacji epidemiologicznej.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa poprzez rejestrację elektroniczną do 26 września 2021 r.

lub bezpośrednio na stronie ŁCDNiKP w zakładce „Rejestracja elektroniczna”.

Udział w usłudze online jest możliwy dla osób, które podadzą służbowy adres mailowy w domenie elodz.edu.pl

Opracował(a):
Elżbieta Ciesiołkiewicz