Jak rozpocząć przygodę z symultaniczno - sekwencyjną metodą nauki czytania w przedszkolu?

Nauczyciele wychowania przedszkolnego

Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego do udziału w warsztatach

Jak rozpocząć przygodę z symultaniczno – sekwencyjną metodą nauki czytania w przedszkolu?

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną:
  • teoretyczne podstawy metody prof. Jagody Cieszyńskiej,
  • tok metodyczny wprowadzania sylab,
  • przykłady zabaw i ćwiczeń przydatnych w stosowaniu symultaniczno – sekwencyjnej metody nauki czytania.

Zajęcia odbędą się 30.09.2021 w godzinach 15:00 – 18:00 w siedzibie Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w Łodzi, przy ul. Żeromskiego 115, budynek C, II piętro, s. 25.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie uczestnictwa poprzez rejestrację elektroniczną do 26 września 2021 r.

lub bezpośrednio na stronie ŁCDNiKP w zakładce „Rejestracja elektroniczna”.

Udział w usłudze online jest możliwy dla osób, które podadzą służbowy adres mailowy w domenie elodz.edu.pl

Opracowała:
Elżbieta Ciesiołkiewicz