JUNIOR EDU-ŻYWIENIE JEŻ-Bis

logo programu jeż

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele i wszyscy zainteresowani,
zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie poświęcone zdrowemu żywieniu dzieci! Konferencja „JUNIOR EDU-ŻYWIENIE JEŻ-Bis” odbędzie się 26 września br. w godzinach 13:00 - 15:00. Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz prezentacji badań na temat zachowań żywieniowych uczniów klas I-VIII z województwa łódzkiego.
W trakcie konferencji obecni będą również przedstawiciele Fundacji Medicover. Na swoim stoisku przekażą szereg informacji o programie fitSchool, który ma na celu promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.

Organizatorami konferencji są:
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie / Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz Politechnika Łódzka.

Konferencja odbędzie się na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej przy ul. Wólczańskiej 171/173, budynek A4.

Kontakt: sekretariat ŁCDNiKP 42 678 33 78 wew. 209 lub 210
Szczegółowe informacje nt. wydarzenia znajdują się w załączonym zaproszeniu.

Do zobaczenia na konferencji!

załączniki:
PDF icon zaproszenie JEŻ_LODZKIE_.pdf481.03 KB