Konferencja „AI W EDUKACJI”

oferta ai

Otwieramy zapisy na bezpłatną konferencję dla dyrektorów i nauczycieli „AI W EDUKACJI”, która odbędzie się 11 października 2024 r. w godz. 11.00-16.00 w Centrum Kształcenia Międzynarodowego IFE Politechniki Łódzkiej przy ul. Żwirki 36.

Spotkanie organizowane we współpracy z Politechniką Łódzką jest odpowiedzią na bardzo duże zainteresowanie tematyką sztucznej inteligencji i jej wykorzystaniem w edukacji.
Podczas wydarzenia wystąpią eksperci, którzy przedstawią Państwu jak nowoczesne technologie wpływają na edukację, jak wykorzystać sztuczną inteligencję w praktyce i jakie kompetencje będą potrzebne w cyfrowej edukacji przyszłości.
Oprócz tego na temat wykorzystania AI w nauce spojrzymy z perspektywy ucznia technikum.

Ilość miejsc jest ograniczona, prosimy o wcześniejszą rejestrację na konferencję.

Link do zapisów:

Program konferencji „AI W EDUKACJI”

• 11:00 Rejestracja
  • 11:30 Powitanie uczestników
  • 11:40 Elżbieta Wojciechowska DU - Prezentacja działań fundacji Digital University
  • 12:00 Petros Psyllos - Jak nowoczesne technologie zmieniają świat i edukację
  • 13:20 Przerwa kawowa
  • 13:40 Dawid Łasiński - Pan Belfer - Laboratorium AI, czyli sztuczna inteligencja w praktyce
  • 14:20 dr Magdalena Wróbel Lachowska PŁ - Kluczowe kompetencje we wspomaganej cyfrowo edukacji przyszłości
  • 15:20 Gracjan Szymczak - AI w szkolnictwie z perspektywy ucznia
  • 15:40 Zakończenie