Kurs metodyczny "KONTROLA ZARZĄDCZA W SZKOŁACH I PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH"

do dyrektorów, kadry kierowniczej wszystkich szkół i placówek oświatowych

KONTROLA ZARZĄDCZA

W SZKOŁACH I PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH

Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego serdecznie  zaprasza dyrektorów, kadrę kierowniczą łódzkich szkół i placówek oświatowych do udziału w 20 godzinnym kursie metodycznym  z zakresu kontroli zarządczej.

Głównym celem prowadzonych warsztatów będzie właściwe zrozumienie istoty kontroli zarządczej. Poznanie w praktyce  zasad wdrażania, funkcjonowania i doskonalenia systemu kontroli zarządczej. Tematyka warsztatów obejmuje m.in.:

·         określanie celów i zadań,  monitorowanie i dokonywanie ich oceny

·         proces  zarządzania ryzykiem i jego dokumentowanie

·         monitorowanie i ocena systemu kontroli zarządczej

·         wypracowanie przykładowych  procedur i narzędzi do realizacji kontroli zarządczej w szkole / placówce oświatowej

Pierwsze spotkanie odbędzie się 15 stycznia 2014 r. od 10.00 do 14.00 w siedzibie Centrum, Łódź, ul. Kopcińskiego 29 sala 310.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia udziału w warsztatach (karta zgłoszenia na stronie www.wckp.lodz.pl)  do 15.01.2014 r. na adres: ewa.derecka@gmail.com, faksem (42 678 10 85) lub pozostawienie  w sekretariacie Łódzkiego Centrum Nauczycieli  i Kształcenia Praktycznego pok.105 lub 209.

Opracowała:

Ewa Derecka