II KONKURS TWÓRCZOŚCI TECHNICZNEJ – MISTRZ TECHNIKI TO JA

Dyrektorzy, nauczyciele, uczniowie wszystkich typów szkół.

Dyrektorzy szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych województwa łódzkiego.

Szanowni Państwo, zachęcamy do zgłoszenia uczniów do udziału w Konkursie TWÓRCZOŚCI TECHNICZNEJ – MISTRZ TECHNIKI TO JA , którego organizatorem jest ŁCDNiKP.

Termin zgłoszenia szkoły do konkursu - 9 marca 2016 roku (załącznik nr 1).

Zgłoszenie prac konkursowych uczniów z zakresu twórczości technicznej (wyroby, makiety, konstrukcje, itp.) - 14 kwietnia 2016 roku.

W konkursie może wziąć udział każdy uczeń szkoły.

Przygotowuje on pracę konkursową, która stanowi autorski pomysł lub rozwiązanie techniczne i jest sporządzona z zachowaniem przepisów prawa autorskiego. Ocenie podlegać będą innowacyjność, walory użytkowe i estetyka  pracy konkursowej oraz sposób jej zaprezentowania.

Dla laureatów przygotowano cenne nagrody, między innymi:

tablety, udział w Studiach Demo na Wydziale Inżynierii Materiałowej PŁ, dzięki czemu będzie można poczuć się studentem oraz dotknąć fascynujących tajemnic technicznych.

Opracowała:

Grażyna Adamiec i Anna Gnatkowska