Open Day w Ośrodku Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Aktualności

zdjęcie uczniowie sterują robotemŁódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego

serdecznie zaprasza przedstawicieli instytucji i placówek oświatowych zajmujących się kształceniem zawodowym do udziału w dniu otwartym Ośrodka Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, które odbędzie się 27 listopada 2023 r. o godz. 11.00 w siedzibie ŁCDNIKP przy ul. Kopcińskiego 29 w Łodzi.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną sale dydaktyczne ze specjalistycznym wyposażeniem:

• obrabiarki sterowane numerycznie z oprogramowaniem
  • stacje dydaktyczne do montażu układów pneumatycznych i elektropneumatycznych
  • stanowiska do montażu układów pneumatycznych oparte na wirtualnej rzeczywistości (VR)
  • sterowniki oprogramowania PLC
  • roboty przemysłowe, zautomatyzowaną linie produkcyjną FMS z modułami zarządzania produkcją
  • mechatronikę pojazdową
  • stanowiska sterowania urządzeniami inteligentnego domu
  • stacje dydaktyczne akwatroniki i tekstroniki

OPEN DAY będzie także okazją do zaprezentowania oferty edukacyjnej i szkoleniowej dla uczniów i nauczycieli w zakresie:

• Programowania obrabiarek sterowanych numerycznie - kurs zakończony egzaminem zewnętrznym i niemieckim certyfikatem IHK Drezno
  • Użytkowania obrabiarek sterowanych numerycznie - kurs zakończony egzaminem zewnętrznym i amerykańskim certyfikatem HAAS
  • Szkolenia dla kadry działów utrzymania ruchu w ramach programu Siemens Mechatronic System Certification Program zakończony egzaminem i certyfikatem "Mechatronic System Assistant"
  • Projektowania i montażu układów pneumatycznych i elektropneumatycznych
  • Programowania sterowników PLC
  • Programowania robotów przemysłowych.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmujemy do dnia 23 listopada 2023 r. Wydarzenie jest bezpłatne. Poniżej formularz do rejestracji:
Link do rejestracji elektronicznej

Kontakt: