Zaproszenie do udziału w konferencji KSZTAŁCENIE MODUŁOWE - ZADANIOWE W EDUKACJI MECHATRONICZNEJ W ŁÓDZKIM CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI I KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO

Dyrektorzy, nauczyciele, rodzice i uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 22

Zaproszenie do udziału w konferencji

KSZTAŁCENIE MODUŁOWE - ZADANIOWE W EDUKACJI MECHATRONICZNEJ
 W ŁÓDZKIM CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
 I KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO

Szanowni Państwo!

Ośrodek Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego serdecznie zaprasza dyrektorów, nauczycieli rodziców i uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 22 do udziału w konferencji Kształcenie modułowe w edukacji mechatronicznej w ŁCDNiKP. Konferencja odbędzie się 23 września 2014 w godzinach 17.30-19.30, w ŁCDNiKP, ul. Kopcińskiego 29, sala 210.

Program konferencji obejmuje:

1.     Otwarcie konferencji przez dyrektora Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego Janusza Moosa.

2.     Model kształcenia zawodowego w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli
 i Kształcenia Praktycznego – kierownik Ośrodka Barbara Kapruziak, konsultantka Donata Andrzejczak.

3.     Oferta Ośrodka Doradztwa Zawodowego dla rodziców i uczniów ZSP nr 22 – doradczyni zawodowa Ewa Koper.

4.     Prawa i obowiązki uczących się w Ośrodku Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego – kierownik Elżbieta Węgrzyn.

5.     Mechatronik - zawodem przyszłości – konsultantka Jadwiga Morawiec.

6.     Co warto wiedzieć o normalizacji? – konsultantka Anna Siennicka.

7.     Zakończenie konferencji i zaproszenie do udziału w prezentacji wyposażenia
techniczno-dydaktyczne laboratorium Regionalnego Ośrodka Edukacji Mechatronicznej
–  nauczyciele i konsultantki Ośrodka.

8.     Konsultacje indywidualne z nauczycielami.

Opracowały:

Jadwiga Morawiec, Elżbieta Węgrzyn