ABC analizy dzieła filmowego

Pracownia Edukacji Humanistycznej Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli            i Kształcenia Praktycznego oraz Centralny Gabinet Edukacji Filmowej zapraszają na spotkanie dotyczące edukacji filmowej we wszystkich typach szkół. Poprowadzi je kierownik Katedry Mediów i Kultury Audiowizualnej Uniwersytetu Łódzkiego profesor doktor habilitowany Piotr Sitarski.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak rozmawiać z uczniami o tym, co w filmie najważniejsze, jak wprowadzać podstawowe pojęcia z języka filmu i rozbudzać zainteresowanie tą niezwykłą dziedziną sztuki.

Zajęcia odbędą się 4 grudnia 2019 roku w godzinach 15.30-17.30 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Pomorskiej 171/173 w sali kinowej (0.38- na parterze za recepcją)

Prosimy o zgłaszanie się drogą elektroniczną do 3 grudnia 2019 roku.

http://ecentrum2.wckp.lodz.pl/zgloszenia/listWydarzenia           Opracowała:

Dorota Barańska