„Plastek i jego zaczarowane pudełko”

Nauczyciele klas 1-4 oraz starszych grup przedszkolnych

Zaproszenie na spotkanie

Plastek i jego zaczarowane pudełko

Zapraszamy nauczycieli klas 1-3 oraz starszych grup przedszkolnych do udziału w drugiej edycji warsztatów Plastek i jego zaczarowane pudełko. Podczas spotkania, Pani Edyta Wielgus-Barry – koordynator ds. projektów edukacyjnych Fundacji PlasticsEurope Polska omówi program edukacyjny, który umożliwia samodzielne wykonywanie przez uczniów łatwych doświadczeń z wykorzystaniem tworzyw sztucznych. Mamy nadzieję, że nasza oferta przyczyni się do wzbogacenia warsztatu pracy nauczycieli i efektywnej realizacji procesu edukacji przyrodniczej.

Nauczyciele uczestniczący w warsztatach otrzymają bezpłatny pakiet edukacyjny, składający się z zestawu eksperymentalnego (zawierającego 5 doświadczeń) oraz kompletu książeczek dla uczniów, broszury pomocniczej dla nauczyciela, plakatów i krótkich filmów edukacyjnych.
Spotkanie online rozpocznie się 11.02.2021 od godz. 15.30 z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Teams.
Link do rejestracji elektronicznej:

Link kierujący do rejestracji - KLIKNIJ

Prosimy o podanie adresu mailowego w domenie elodz.edu.pl, ułatwi to Państwu aktywne uczestnictwo w spotkaniu.

Opracowanie:
Anna Rostrygin - nauczyciel konsultant,

Prosimy o zamieszczenie „SZYBKIEJ INFORMACJI” na tablicy ogłoszeniowej w pokoju nauczycielskim

Planowany termin zajęć::
11.02.21