Wyjątkowe aplikacje dla nauczycieli krok po kroku – Trimino, Wordwall (2 godz./warsztaty).

Nauczyciele wszystkich typów szkół

Warsztaty dla nauczycieli

Wyjątkowe aplikacje dla nauczycieli krok po kroku

Zapraszamy nauczycieli do udziału w kolejnym spotkaniu dotyczącym zastosowania narzędzi TIK w edukacji stacjonarnej, hybrydowej oraz zdalnej.

Tematyka:
  • Trimino, czyli domino w nowej odsłonie - wykorzystanie generatora Trimino na lekcjach.
  • Wordwall - tworzenie quizów, testów i zadań – narzędzie kreatywnego nauczyciela.

Termin warsztatów: 10 maja 2021 r. godz. 18:00-19:30, online na platformie Teams.

W przypadku problemów z rejestracją można zgłosić udział w warsztatach mailem na adres: i.filipowicz@lcdnikp.elodz.edu.pl, podając imię i nazwisko, nazwę szkoły/placówki oraz informacje potrzebne do zaświadczenia: data i miejsce urodzenia.

Prowadzenie warsztatów: Iwona Filipowicz, Katarzyna Skolimowska

Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w warsztatach.

Opracowała:
Iwona Filipowicz