Podsumowanie III edycji projektu W poszukiwaniu Mistrza…,
W poszukiwaniu Mistrza…
Szanowni Dyrektorzy i Wicedyrektorzy szkół/placówek oświatowych,
serdecznie zapraszamy na podsumowanie III edycji projektu W poszukiwaniu Mistrza…, które odbędzie się 04 marca 2015 r. w godzinach: 11.00 – 14.00 w sali 210
w siedzibie Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego
ul. Kopcińskiego 29.
W planie spotkania:





