„eTwinning – moja pasja” – dzielenie się dobrymi praktykami w zakresie realizacji projektów eTwinning.
Doradcy metodyczni Pracowni Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej zapraszają do udziału w seminarium na temat: „eTwinning – moja pasja” – dzielenie się dobrymi praktykami w zakresie realizacji projektów eTwinning.
Spotkanie online odbędzie się 3 czerwca, w godzinach 18.30-20.00
Podczas spotkania nauczycielki zespołu zadaniowego, wyłonionego spośród klubowiczek Łódzkiego Klubu Kodujących Nauczycieli, opowiedzą o swoich doświadczeniach w projektach eTwinning. Zaprezentowane zostaną wybrane projekty:





